Dovolenka vo dvojici: romantický pobyt v Jasnej

Rozmanitá príroda, nekonečné možnosti na turistiku v okolí Nízkych Tatier, objavovanie kultúrnych pamiatok či dobitie energie v podobe relaxu vo wellness s výhľadom na okolité hory. To všetko ponúka Demänovská dolina, ktorá je pre romantickú dovolenku vo dvojici ako stvorená. Doprajte si so svojou polovičkou zaslúžený oddych a naplánujte si dovolenku podľa vašich predstáv.

Vytúžený oddych v srdci Jasnej

Vychutnajte si dokonalý relax v súlade s prírodou v jednej z celodrevených chatiek Björnson Tree Houses. Toto unikátne bývanie s nádychom Škandinávie poskytuje nie len maximálne súkromie, ale vďaka všadeprítomnému drevu, minimalistickému dizajnu a výhľadom na okolitú prírodu je pre pobyt pre dvoch ideálna. Ubytovaní hostia môžu navyše využívať všetky služby hlavnej chaty Björnsonka – či už dostanete chuť na gastronomický zážitok alebo relax v unikátnom horskom wellness.

Doprajte si ničím nerušenú dovolenku v lone prírody

Ak hľadáte miesto pre nerušený relax a pokoj od rušného pracovného života, wellness pobyt pre dvoch na Björnsonke vám ponúka zážitok v podobe novovybudovaného unikátneho wellness s dych berúcim výhľadom na okolitú prírodu. Fínska sauna, bio sauna, horúce exteriérové kade, oddychová miestnosť. To všetko si môžete vychutnať spolu so svojou polovičkou pri nádhernom výhľade na okolité vrchy. Nechajte sa rozmaznávať masážami a liečivými zábalmi, ktoré vám pomôžu naplno zrelaxovať a odbúrať stres.

 Jasná je ideálna aj pre páry so športovým duchom

  • Na svoje si prídu obľúbenci lyžovania, ktorým je stredisko Jasná určite známe. Ponúka výborné podmienky či už pre začiatočníkov, ale aj skúsených lyžiarov. Björnson Tree Houses sú umiestnené hneď vedľa zjazdovky, preto sa na svah môžete z chatky vybrať rovno na lyžiach.
  • Stredisko Jasná ponúka aj ideálne podmienky na bežecké lyžovanie. Stačí si vybrať jeden z okruhov a vydať sa na objavovanie krás zimnej prírody.
  • V teplejších mesiacoch si môžete priamo na recepcii požičať bicykel, prípadne elektrobicykel. Demänovskú dolinu tak máte možnosť objavovať aj cez cyklotrasy vedúce až k samotnému úpätiu vrcholu Chopok.
  • Nádherná tatranská príroda v lete poteší aj milovníkov turistiky, ktorí môžu využiť vyznačené turistické chodníky. Pokiaľ neviete, kadiaľ sa vydať, môžete si pozrieť našich 5 tipov na turistické trasy v okolí Jasnej.

Ak nie ste športový typ, ale aj tak by ste radi obdivovali okolitú prírodu z vrcholu Chopok, v rámci pobytu na Björnsonke vám teraz pribalíme aj lístok na lanovku zadarmo.

 Jasná je ideálnou voľbou pre oddych i objavovanie vzácnych klenotov Slovenska

Napriek tomu, že ubytovanie je situované uprostred hôr, v blízkosti sa nachádza obľúbený aquapark a kúpaliská. Počas horúcich letných dní vám zaručia príjemné osvieženie a zábavu vďaka vodným atrakciám.

V Národnom parku Nízke Tatry nájdete najdlhší jaskynný systém na Slovensku, ktorého dĺžka je až 21 kilometrov. Mohutné riečne chodby, nádherné priestory so sintrovou výzdobou dotvorené rútením a mrazovým zvetrávaním. To všetko môžete obdivovať počas romantickej prechádzky jaskynnými trasami.

V prípade, že so svojou polovičkou radi navštevujete kultúrne pamiatky a galérie, odporúčame navštíviť neďaleký Liptovský Mikuláš, kde nájdete Múzeum Čierny orol a Galériu P. M. Bohúňa, ktorá je treťou najstaršou galériou na Slovensku.

Pozrite si aktuálne voľné termíny v hoteli Björnsonka a rezervujte si vašu vysnívanú dovolenku!

Aktuálne zvýhodnené ubytovanie