Wellness pobyty pre dvoch

Hľadáte ideálne miesto pre vašu romantickú dovolenku vo dvojici? Hotel Björnson Jasná ponúka nezabudnuteľné wellness pobyty pre dvoch v príjemnom horskom prostredí priamo uprostred obľúbeného strediska Jasná Nízke Tatry. Okolie komplexu hotela je síce pre svoju výhodnú polohu turistami často vyhľadávanou lokalitou a láka návštevníkov množstvom atrakcií, napriek tomu si tu však užijete aj dostatočné súkromie a relax vo dvojici počas svojho wellness pobytu.

Jedinečný ubytovací komplex s ponukou wellness pobytov pre dvoch situovaný v srdci Jasnej má pre návštevníkov k dispozícii niekoľko typov ubytovania a wellness pobytov presne podľa vašich požiadaviek. Od klasických dvojlôžkových a rodinných hotelových izieb, komfortný Hostel pre menej náročných hostí, apartmánový dom Villa s vlastnou kuchyňou s jedálňou, obývačkou a štýlovou vinárňou… až po nové dizajnové minimalistické chatky Björnson Tree Houses ako stvorené pre romantické wellness pobyty pre dvoch. V prípade akejkoľvek varianty nášho ubytovania môžu hostia využívať všetky možnosti a služby hlavnej chaty – stravovanie, neobmedzený vstup do wellness či detský kútik pre najmenších návštevníkov.

Unikátny wellness v Hoteli Björnson Jasná s výhľadom na hory

Legendárny horský hotel

Jesenný balíček

už od 94,50€ / 2 osoby / 1 noc
Privítajte najfarebnejšie obdobie roka v okúzľujúcom prostredí lesa sfarbeného do tisícich odtieňov jesene. Načerpajte novú energiu počas jesenného pobytu v hoteli Björnson, ktorý vám okrem štýlového ubytovania ponúka bohatú polpenziu, atraktívny exteriérový wellness a nekonečné možnosti pre turistiku či aktívny oddych v okolí.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
lanovka na Chopok v cene

Jesenné prázdniny na Bjornsonke

už od 129,00€ / 2 osoby / 1 noc
Načerpajte nové sily a zažeňte s nami jesennú únavu. Rezervujte si pobyt v legendárnom hoteli Björnson a užite si jesenné prázdniny v obklopení Nízkych Tatier. Okrem samotného ubytovania a bohatej polpenzie je hosťom k dispozícii wellness zóna, detské ihrisko, altánok s grilom pre príjemné posedenie s rodinou.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
lanovka na Chopok v cene

Prvý sneh

už od 105,00€ / 2 osoby / 1 noc
Prežite výnimočný zimný čas v srdci Nízkych Tatier v hoteli Björnson. Čaká na vás bohatá polpenzia, jedinečné ubytovanie a zároveň aj vonkajší wellness, ktorý si počas chladných dní rozhodne radi vychutnáte. Počas pobytu sa potešíte aj bohatou možnosťou zimnej turistiky či lyžovačky.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 2 noci

Vianočný balíček

už od 230,00€ / 2 osoby / 1 noc
Zažite nezabudnuteľné vianočné chvíle v hoteli Björnson. Nie je nič krajšie, ako prežiť Vianoce v kruhu najbližších, však? Čaká vás Štedrá večera s tradičnými špecialitami, vianočný vinš pri raňajkách a menšia pozornosť v podobe vianočného darčeka pre vašich najmenších. Tí, si okrem iného, užijú aj zimnú sánkovačku.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 3 noci
Vianočná večera v cene

Silvester na Björnsonke v retro štýle

už od 290,00€ / 2 osoby / 1 noc
Oslávte s nami príchod nového roka 2024 trošku inak, ale v retro štýle v hoteli Björnson. V našom hoteli si užijete vynikajúcu kuchyňu, vonkajší wellness a príjemný personál. Ako lepšie stráviť Silvester? Veď ako na nový rok, tak po celý rok, tak sa nechajte rozmaznávať v krásnej prírode Nízkych Tatier.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 3 noci

Novoročná lyžovačka

už od 250,00€ / 2 osoby / 1 noc
Vychutnajte si lyžovačku v novom roku v srdci Nízkych Tatier v hoteli Björnson. Zasnežené hory a trblietajúci sa sneh. Takéto zimné radovánky potešia celú rodinu – vás i vaše deti. Okrem príjemného ubytovania si vychutnáte aj chutnú polpenziu a po lyžovačke sa skvelo uvoľníte v našom vonkajšom wellness.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 2 noci

Zimný pobyt

už od 190,00€ / 2 osoby / 1 noc
Načerpajte sily a užite si krásnu snehovú nádielku v zasneženej prírode Nízkych Tatier v hoteli Björnson. Prítomnosť prírody, pokoj a zimné radovánky potešia vás i vaše deti. Okrem ubytovania si vychutnáte aj bohatú polpenziu. Ak vás omrzí vonkajší wellness, lyžovačka či sánkovačka, tak si môžete vybrať aj z ďalších zimných aktivít, ktoré Nízke Tatry ponúkajú.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 2 noci

Novovybudované chatky

Jesenný balíček

už od 115,00€ / 2 osoby / 1 noc
Objavte krajšiu tvár jesene počas pobytu v unikátnych Björnson Tree Houses, ktoré vám svojou otvorenou architektúrou ponúkajú úplne nový zážitok z najfarebnejšieho obdobia roka. Pozorujte farby, zvuky a vône jesenného lesa spoza panoramatických okien, zohrejte sa v atraktívnom exteriérovom wellness a vychutnajte si gastronomické zážitky v reštaurácii hotela Björnson.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
lanovka na Chopok v cene

Jesenné prázdniny na Bjornsonke

už od 259,00€ / 2 osoby / 1 noc
Načerpajte nové sily a zažeňte s nami jesennú únavu. Rezervujte si pobyt v novovybudovaných chatkách Treehousesa užite si aktívne prázdniny v obklopení Nízkych Tatier. Okrem samotného ubytovania a bohatej polpenzie je hosťom k dispozícii wellness zóna, detské ihrisko...
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
lanovka na Chopok v cene

Prvý sneh

už od 140,00€ / 2 osoby / 1 noc
Prežite výnimočný zimný čas v srdci Nízkych Tatier v ikonických chatkách Björnson Tree Houses. Čaká na vás bohatá polpenzia, jedinečné ubytovanie a zároveň aj vonkajší wellness, ktorý si počas chladných dní rozhodne radi vychutnáte. Počas pobytu sa potešíte aj bohatou možnosťou zimnej turistiky či lyžovačky.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 2 noci

Vianočný balíček

už od 350,00€ / 2 osoby / 1 noc
Zažite nezabudnuteľné vianočné chvíle v ikonických chatkách Björnson Tree Houses. Nie je nič krajšie, ako prežiť Vianoce v kruhu najbližších, však? Čaká vás Štedrá večera s tradičnými špecialitami, vianočný vinš pri raňajkách a menšia pozornosť v podobe vianočného darčeka pre vašich najmenších.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 3 noci
Vianočná večera v cene

Silvester na Björnsonke v retro štýle

už od 550,00€ / 2 osoby / 1 noc
Oslávte s nami príchod nového roka 2024 trošku inak, ale v retro štýle v ikonických chatkách Björnson Treehouses. V našom hoteli si užijete vynikajúcu kuchyňu, vonkajší wellness a príjemný personál. Ako lepšie stráviť Silvester? Veď ako na nový rok, tak po celý rok, tak sa nechajte rozmaznávať v krásnej prírode Nízkych Tatier.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 3 noci

Novoročná lyžovačka

už od 420,00€ / 2 osoby / 1 noc
Vychutnajte si lyžovačku v novom roku v srdci Nízkych Tatier v jedinečných chatkách Treehouses. Zasnežené hory a trblietajúci sa sneh. Takéto zimné radovánky potešia celú rodinu – vás i vaše deti. Okrem príjemného ubytovania si vychutnáte aj chutnú polpenziu a po lyžovačke sa skvelo uvoľníte v našom vonkajšom wellness.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 2 noci

Zimný pobyt

už od 250,00€ / 2 osoby / 1 noc
Načerpajte sily a užite si krásnu snehovú nádielku v zasneženej prírode Nízkych Tatier v ikonických chatkách Björnson Tree Houses. Prítomnosť prírody, pokoj a zimné radovánky potešia vás i vaše deti. Okrem ubytovania si vychutnáte aj bohatú polpenziu. Ak vás omrzí vonkajší wellness, lyžovačka či sánkovačka, tak si môžete vybrať aj z ďalších zimných aktivít, ktoré Nízke Tatry ponúkajú.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 2 noci

Neoddeliteľnou súčasťou hotelového komplexu je spomínané unikátne wellness centrum zasadené priamo uprostred lesa. Predstavte si počas svojho welnness pobytu romantický večer vo dvojici v horúcej exteriérovej kadi, oddychujte spolu v saune s výhľadom na okolité vrchy alebo si doprajte profesionálnu masáž či liečivý zábal a naplno zregenerujte telo i myseľ. Po dokonalom relaxe na vás čaká lahodná večera podávaná formou teplého bufetu s bohatým výberom tradičných slovenských jedál aj špecialít svetovej kuchyne. Počas dňa alebo vo večerných hodinách však môžete bezplatne využiť aj altánok s grilom a vychutnať romantiku pri praskajúcom ohni, prípadne dokúpiť grill menu.

Či už hľadáte oddychový wellness pobyt pre dvoch alebo cestujete s celou partiou za turistikou a novými zážitkami, Björnsonka bude pre vašu dovolenku ideálnym miestom. Príjemné prostredie uprostred hôr priamo v srdci Národného parku Nízke Tatry a použité prírodné materiály vo všetkých kútoch našich ubytovacích priestorov, wellness centra i reštaurácie poskytujú návštevníkom počas ich wellness pobytu pocit skutočného splynutia s prírodou. Zobúdzajte sa do nového dňa s výhľadom na okolitý les pri štebotaní vtáčikov alebo pozorujte cez presklenú stenu mrazivú zimnú rozprávku, zatiaľ čo si užívate horúce teplo sauny či príjemnú relaxačnú masáž.

Zažite dovolenku snov s milovanou polovičkou, priateľmi alebo rodinou a doprajte si spoločný wellness pobyt s kopou nezabudnuteľných zážitkov.

Björnson Tree Houses izba s výhľadom na prírodu v Jasnej
Hotel Björnson Jasná ubytovanie na Liptove
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej
Vinná pivnica v hoteli Björnson v Jasnej
Unikátny wellness v Hoteli Björnson Jasná
Björnson Tree Houses ubytovanie na Liptove
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej