Wellness pobyty pre dvoch

Hľadáte ideálne miesto pre vašu romantickú dovolenku vo dvojici? Hotel Björnson Jasná ponúka nezabudnuteľné wellness pobyty pre dvoch v príjemnom horskom prostredí priamo uprostred obľúbeného strediska Jasná Nízke Tatry. Okolie komplexu hotela je síce pre svoju výhodnú polohu turistami často vyhľadávanou lokalitou a láka návštevníkov množstvom atrakcií, napriek tomu si tu však užijete aj dostatočné súkromie a relax vo dvojici počas svojho wellness pobytu.

Jedinečný ubytovací komplex s ponukou wellness pobytov pre dvoch situovaný v srdci Jasnej má pre návštevníkov k dispozícii niekoľko typov ubytovania a wellness pobytov presne podľa vašich požiadaviek. Od klasických dvojlôžkových a rodinných hotelových izieb, komfortný Hostel pre menej náročných hostí, apartmánový dom Villa s vlastnou kuchyňou s jedálňou, obývačkou a štýlovou vinárňou… až po nové dizajnové minimalistické chatky Björnson Tree Houses ako stvorené pre romantické wellness pobyty pre dvoch. V prípade akejkoľvek varianty nášho ubytovania môžu hostia využívať všetky možnosti a služby hlavnej chaty – stravovanie, neobmedzený vstup do wellness či detský kútik pre najmenších návštevníkov.

Unikátny wellness v Hoteli Björnson Jasná s výhľadom na hory

Legendárny horský hotel

Jarný balíček

už od 95,00€ / 1 noc / 2 osoby
Túžite si oddýchnuť a načerpať energiu na jarnom slniečku? V tom prípade je pre vás pobyt v unikátnom horskom hoteli Björnson v týchto mesiacoch ako stvorený. Rezervujte si jarný pobyt a privítajte jar uprostred prebúdzajúcej sa prírody Nízkych Tatier. Pripravte sa na dokonalý relax s vašou rodinou alebo priateľmi.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
zľava na výlet lanovkou

Letný balíček

už od 109,00€ / 1 noc / 2 osoby
Vymeňte zhon a horúčavu letovísk za sviežu mikroklímu a šum  nekonečných lesov Nízkych Tatier. Rezervujte si svoj letný pobyt  v legendárnom hoteli Björnson, v ktorom na vás a vaše deti čaká skvelý  animačný program, neopakovateľný zážitok z exteriérového wellness  a špičková gastronómia hotelovej reštaurácie.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
lanovka na Chopok 1+1 grátis

Novovybudované chatky

Jarný balíček

už od 115,00€ / 1 noc / 2 osoby
Užite si prvé jarné lúče a zarezervujte si svoj jarný pobyt v ikonických chatkách Björnson Tree Houses, ktoré sa nachádzajú v srdci Nízkych Tatier. Toto jedinečné ubytovanie ponúka dokonalý únik z každodenného zhonu a príležitosť prežiť nezabudnuteľné spoločné chvíle s rodinou alebo priateľmi.
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc

Letný balíček

už od 150,00€ / 1 noc / 2 osoby
Vychutnajte si sviežu klímu nekonečných lesov všetkými zmyslami, počas letného pobytu v atraktívnych Björnson Tree Houses. Okrem jedinečného ubytovania v prepojení s prírodou na vás čaká skvelý animačný program nielen pre deti, unikátne exteriérové wellness a bohatá polpenzia v reštaurácii hotela Björnson
Viac informácií
minimálna dĺžka pobytu 1 noc
lanovka na Chopok 1+1 grátis

Neoddeliteľnou súčasťou hotelového komplexu je spomínané unikátne wellness centrum zasadené priamo uprostred lesa. Predstavte si počas svojho welnness pobytu romantický večer vo dvojici v horúcej exteriérovej kadi, oddychujte spolu v saune s výhľadom na okolité vrchy alebo si doprajte profesionálnu masáž či liečivý zábal a naplno zregenerujte telo i myseľ. Po dokonalom relaxe na vás čaká lahodná večera podávaná formou teplého bufetu s bohatým výberom tradičných slovenských jedál aj špecialít svetovej kuchyne. Počas dňa alebo vo večerných hodinách však môžete bezplatne využiť aj altánok s grilom a vychutnať romantiku pri praskajúcom ohni, prípadne dokúpiť grill menu.

Či už hľadáte oddychový wellness pobyt pre dvoch alebo cestujete s celou partiou za turistikou a novými zážitkami, Björnsonka bude pre vašu dovolenku ideálnym miestom. Príjemné prostredie uprostred hôr priamo v srdci Národného parku Nízke Tatry a použité prírodné materiály vo všetkých kútoch našich ubytovacích priestorov, wellness centra i reštaurácie poskytujú návštevníkom počas ich wellness pobytu pocit skutočného splynutia s prírodou. Zobúdzajte sa do nového dňa s výhľadom na okolitý les pri štebotaní vtáčikov alebo pozorujte cez presklenú stenu mrazivú zimnú rozprávku, zatiaľ čo si užívate horúce teplo sauny či príjemnú relaxačnú masáž.

Zažite dovolenku snov s milovanou polovičkou, priateľmi alebo rodinou a doprajte si spoločný wellness pobyt s kopou nezabudnuteľných zážitkov.

Björnson Tree Houses izba s výhľadom na prírodu v Jasnej
Hotel Björnson Jasná ubytovanie na Liptove
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej
Vinná pivnica v hoteli Björnson v Jasnej
Unikátny wellness v Hoteli Björnson Jasná
Björnson Tree Houses ubytovanie na Liptove
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej