loader image

Wellness pobyty pre dvoch

Hľadáte ideálne miesto pre vašu romantickú dovolenku vo dvojici? Hotel Björnson Jasná ponúka nezabudnuteľné pobyty pre dvoch v príjemnom horskom prostredí priamo uprostred obľúbeného strediska Jasná Nízke Tatry. Okolie komplexu hotela je síce pre svoju výhodnú polohu turistami často vyhľadávanou lokalitou a láka návštevníkov množstvom atrakcií, napriek tomu si tu však užijete aj dostatočné súkromie a relax vo dvojici.

Jedinečný ubytovací komplex situovaný v srdci Jasnej má pre návštevníkov k dispozícii niekoľko typov ubytovania presne podľa vašich požiadaviek. Od klasických dvojlôžkových a rodinných hotelových izieb, komfortný Hostel pre menej náročných hostí, apartmánový dom Villa s vlastnou kuchyňou s jedálňou, obývačkou a štýlovou vinárňou… až po nové dizajnové minimalistické chatky Björnson Tree Houses ako stvorené pre romantické pobyty pre dvoch. V prípade akejkoľvek varianty nášho ubytovania môžu hostia využívať všetky možnosti a služby hlavnej chaty – stravovanie, neobmedzený vstup do wellness či detský kútik pre najmenších návštevníkov.

Neoddeliteľnou súčasťou komplexu je spomínané unikátne wellness centrum zasadené priamo uprostred lesa. Predstavte si romantický večer vo dvojici v horúcej exteriérovej kadi, oddychujte spolu v saune s výhľadom na okolité vrchy alebo si doprajte profesionálnu masáž či liečivý zábal a naplno zregenerujte telo i myseľ. Po dokonalom relaxe na vás čaká lahodná večera podávaná formou teplého bufetu s bohatým výberom tradičných slovenských jedál aj špecialít svetovej kuchyne. Počas dňa alebo vo večerných hodinách však môžete bezplatne využiť aj altánok s grilom a vychutnať romantiku pri praskajúcom ohni, prípadne dokúpiť grill menu.

Či už hľadáte oddychový wellness pobyt pre dvoch alebo cestujete s celou partiou za turistikou a novými zážitkami, Björnsonka bude pre vašu dovolenku ideálnym miestom. Príjemné prostredie uprostred hôr priamo v srdci Národného parku Nízke Tatry a použité prírodné materiály vo všetkých kútoch našich ubytovacích priestorov, wellness centra i reštaurácie poskytujú návštevníkom pocit skutočného splynutia s prírodou. Zobúdzajte sa do nového dňa s výhľadom na okolitý les pri štebotaní vtáčikov alebo pozorujte cez presklenú stenu mrazivú zimnú rozprávku, zatiaľ čo si užívate horúce teplo sauny či príjemnú relaxačnú masáž.

Zažite dovolenku snov s milovanou polovičkou, priateľmi alebo rodinou a doprajte si spoločný relax s kopou nezabudnuteľných zážitkov.

Björnson Tree Houses izba s výhľadom na prírodu v Jasnej
Vinná pivnica v hoteli Björnson v Jasnej
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej
Björnson Tree Houses ubytovanie na Liptove
Unikátny wellness v Hoteli Björnson Jasná
Hotel Björnson Jasná ubytovanie na Liptove
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej