Ubytovanie v Jasnej na Björnsonke

216 lôžok prístelok
vo všetkých zariadeniach

Family friendly
& pet friendly hotel

Ubytovanie priamo na svahu
strediska Jasná Nízke Tatry

Jedinečný wellness
priamo v komplexe

NON-STOP recepcia
a bezplatné parkovanie

Hotel Björnson je unikátny ubytovací komplex v Jasnej. Už dlhé roky patrí k najznámejším hotelom v Nízkych Tatrách. Hotel je polohovaný v Demänovskej doline
a ponúka výnimočné ubytovanie uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Bezprostredná blízkosť hotela k svahu a lanovke poteší každého lyžiara či turistu. Vďaka tomu sa dostanete na svahy celého lyžiarskeho strediska Jasná priamo z vášho ubytovania.

Práve tu v srdci Jasnej sme sa rozhodli vybudovať ubytovací kompex, ktorý uspokojí každého návštevníka. V Hoteli Björnsonka nájdete 216 lôžok vrátane prísteliek rozdelených do pôvodného ubytacieho zariadnia Björnsonka, apartmánových domov Villa, Hostelu a nových chatkách TREE HOUSES v škandinávskom štýle. V Björnsonke nájdete najlepšie ubytovanie v Jasnej široko ďaleko.

Hotel Björnson je výnimočný najmä vďaka svojej polohe. Počas lyžiarskej sezóny ponúka bezprostredné ubytovanie v Jasnej len 100 metrov od lyžiarskeho strediska. K dispozícií je široká ponuka vybavenia pre šport, oddych aj zábavu ako počas zimnej tak aj letnej sezóny. Hostia môžu využiť relaxačnú oblasť Hriatô s drevenými bazénmi, relaxačnú miestnosť, ihrisko na pétanque, detské ihrisko, basketbalové ihrisko, spoločenskú miestnosť v hlavnej ubytovacej budove ako aj požičovňu športových potrieb.

Počas svojho ubytovania v Jasnej môžete vrámci Rezortu Hotel Björnson Jasná & Björnson TREE HOUSES využiť bezplatné parkovanie počas celého pobytu, NON-STOP recepciu a denné upratovanie. Lokalita Jasnej v okolí ubytovania ponúka široké špektrum aktivít pre páry, rodiny s deťmi či firemné kolektívy. Naše ubytovanie v Jasnej sa nachádza len 5 km od Demänovskej ľadovej jaskyne a 2,8 km od Chopku. Pre lyžiarov je široká ponuka lyžiarských zjazdoviek a vlekov.