Online rezervácia

Online rezervácia

Važení hostia,

z dôvodu realizácie rozširovania ubytovacích kapacít a wellness služieb bude náš hotel mimo prevádzky do 27.11.2019.

Detaily rezervácie

Potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov .
Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách SLOV INN JASNÁ, a.s.

Pobytové balíčky

ZIMNÁ DOVOLENKA

pre 2 osoby už od 100€ / izba / noc platné od 28.11.2019 do 09.04.2020 Zažite s nami neopakovateľnú zimnú dovolenku v našom hoteli so škandinávskym čarom v Jasnej. Hotel Björnson*** je vďaka svojej ideálnej polohe výborným miestom pre rodiny s deťmi, náročných lyžiarov, oddych vo dvojici ale aj všetkých, ktorí obľúbený zimný šport berú … Pokračovať v čítaní „ZIMNÁ DOVOLENKA“

Viac o balíčku

Važení hostia, z dôvodu realizácie rozširovania ubytovacích kapacít a wellness služieb bude náš hotel mimo prevádzky.

Viac o balíčku

Šport plávanie a relax na Liptove

Ubytovanie na Liptove so sebou prináša nekonečné možnosti relaxu aj športového vyžitia. Počas slnečných dní si doprajte vodné osvieženie v aquaparku alebo využite liečivé účinky termálnych prameňov v blízkych kúpaliskách. Pri návšteve hotela Björnson sa však určite nebudete nudiť ani v prípade menej priaznivého počasia. Liptov je ideálnym miestom pre rodinné výlety v okolitej prírode a objavovanie unikátnych atrakcií.

Tatrapolis – svet miniatúr Tatralandia

Vedľa aquaparku Tatralandia vznikol jedinečný detský zábavný park Tatrapolis, ktorý je zameraný najmä na detského návštevníka, ktorý sa tu nielen zabaví, ale aj čo-to poučí zo zemepisu alebo histórie. Na ploche 1,61 ha je možné vidieť kovové miniatúry známych svetových stavieb, pozrieť si na vlastné oči prácu kováča alebo sa neobmedzene zabávať na 6 detských atrakciách. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 18 km, smer Liptovský Mikuláš.

Tarzania Jasná

Tarzania Jasná sa nachádza v Jasnej pod Chopkom, je postavená na stromoch a pozostáva z dvoch trás vybudovaných pomocou 34 plošín a 95 prekážok, vo výške 4 – 7 metrov nad zemou. Modrá trasa (ľahšia) má dĺžku 281 m, červená trasa (ťažšia) má dĺžku 396 m. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 500 m.

Horská letná bobová dráha

Nachádza sa v obci Pavčina Lehota – Žiarce. Celková dĺžka bobovej dráhy je 1 000 metrov so 16 zákrutami a šiestimi terénnymi skokmi. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 10 km.

Rafting na Belej

Splavuje sa na nafukovacích šesťmiestnych člnoch, vždy v sprievode inštruktora. Čistý čas na vode sú približne dve hodiny. Rafting na Belej je vhodný hlavne pre adrenalínovych nadšencov. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 38 km.

Splav Váhu

Ide o rekreačné splavovanie na úseku asi dvanásť km. Splavuje sa na nafukovacích dvoj- alebo šesťmiestnych raftových člnoch, vždy v sprievode inštruktora. Čistý čas na vode sú približne dve hodiny. Splav Váhu je vhodný aj pre deti. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 30 km.

Motokárová hala Monaco Grand Prix, Závažná Poruba

Hala sa nachádza tri km od centra mesta Liptovský Mikuláš, na začiatku dediny Závažná Poruba. Dĺžka jazdy je sedem minút na trati dlhej 335 metrov a širokej 5 metrov. Na dráhe natrafíte na klopenú zákrutu, nadjazd, tunel a prudké klesanie. Dráha je chránená pneumatikami a kĺbovými zvodidlami pre najvyššiu bezpečnosť návštevníkov. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 17 km.

Paragliding

Od konca 80. rokov minulého storočia, kedy formou pokusov a omylov tento šport vznikol, sa veľa zmenilo. Paragliding sa stal športom, ktorý má svoje zákonitosti a tie ho robia bezpečne dosiahnuteľným takmer pre každého.

Skalolezenie

Lezenie na vápencových stenách výšky 20 – 40 m v lokalite Machnaté v Demänovskej Doline.

Horolezectvo

Vynikajúce podmienky pre horolezcov sú v Nízkych Tatrách hlavne na Machnatom, Sinej, Bašte a severnej strane Ďumbiera. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 5 km.

Plávanie a relax

Aquapark Tatralandia

Ide o najväčší aquapark na Slovensku, Poľsku a Čechách. Liečivá termálna voda v bazénoch má medzi vodami Liptova osobitné postavenie. Je v nej časť morských vôd z paleogénneho mora, ktoré bolo na území Liptovskej kotliny už pred 40 miliónmi rokov. Minerálna voda Tatralandie blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 18 km, smer Liptovský Mikuláš.

Liptovská Mara

Liptovská Mara je priehrada na Váhu vybudovaná v rokoch 1969 – 1975. Patrí k najvýznamnejším rekreačným strediskám na Slovensku. So svojou výškou 45 m je druhou najväčšou sypanou hrádzou u nás. Prináša široké možnosti rekreačného využitia – kúpanie, surfovanie, jachting, škola windsurfingu, člnkovanie, vodné bicyklovanie, rybárčenie a plavba vyhliadkovou loďou Liptov. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 19 km, smer Liptovský Mikuláš/Liptovský Trnovec.

Termálne kúpalisko Liptovský Ján

V Liptovskom Jáne sa nachádza bazén s termálnou liečivou vodou z prameňa Rudolf. Voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová, silne uhličitá, vápenato-horečnatá, hypotonická. Má dokázateľne liečivé účinky pri reumatických chorobách, ochoreniach ženských orgánov, kožných ochoreniach, chorobách pohybového ústrojenstva. Používa sa aj na pitné účely a je vhodná na liečenie porúch látkovej výmeny, žalúdočných a črevných chorôb, ochorení žlčníka a pečene, problémov s krvným tlakom a alergických ochorení. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 20 km smer Liptovský Mikuláš/Liptovský Ján.

Thermal Park Bešeňová

Thermal Park ponúka nielen oddych a zábavu predovšetkým pre rodiny s deťmi, ale aj možnosť liečenia. Poskytuje liečivú minerálnu vodu s teplotou viac ako 60 °C, ktorá vyviera z hĺbky 1 987 metrov. Voda je bohatá na obsah sodíka, horčíka, vápnika, železa, draslíka, mangánu a ďalších minerálov, vďaka čomu blahodarne pôsobí predovšetkým na pohybové, dýchacie ústroje a odstraňuje urologické problémy. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 30 km smer Ružomberok/Bešeňová.

Aqua – Vital Park Lúčky

Minerálna voda lieči pohybový aparát, urologické a gynekologické ochorenia, poruchy metabolizmu a tráviaceho ústrojenstva. Zvlášť je vhodná na liečbu osteoporózy (rednutie kostí). Súčasťou parku je vonkajší rekreačný bazén s rôznymi atrakciami, ako aj vnútorný minerálny bazén. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 35 km, smer Ružomberok/Ivachnová/ Liptovská Teplá.

AquaCity Poprad

AquaCity Poprad je jedinečný ekologický rezort pod Vysokými Tatrami s aquaparkom a wellness. Deň v Aqua City môžete stráviť plávaním v jednom z vnútorných alebo vonkajších geotermálnych bazénov s výhľadmi na zasnežené končiare štítov či vo vitálnom svete so saunami a masážami. Vzdialenosť z Björnsonovej chaty: 70 km, smer Poprad.