5 dôvodov, prečo je letná dovolenka v Jasnej dobrý nápad

S letom prichádza obdobie vytúžených dovoleniek, oddychu a cestovania. Určite sa aj vy nemôžete dočkať dní voľna, kedy zbalíte kufre a vyrazíte za novými zážitkami a dobrodružstvami. Mnoho ľudí odchádza do zahraničia, avšak na letnú dovolenku nemusíte cestovať príliš ďaleko. Prinášame vám 5 dôvodov, prečo je letná dovolenka v horskom hoteli v Jasnej, dobrý nápad.

Dôvod č. 1 – Ubytovanie v Jasnej a krásy okolitej prírody

Radi by ste si užili prírodu v srdci Demänovskej doliny? Horský hotel Björnsonka vám ponúka rôzne formy ubytovania. Dovolenku môžete stráviť v pôvodnom hoteli v hlavnej chate, prípadne si môžete rezervovať samostatnú villu s vlastnou kuchyňou a jedálňou, obývačkou a štýlovou vinárňou. Pokiaľ si chcete dopriať dokonalý relax uprostred lesa v minimalistických chatkách, radi vás privítame v unikátnom ubytovaní v Jasnej TREE HOUSES, ktoré sú umiestnené priamo v lese.

Dôvod č. 2 – Dovolenka je vhodná aj pre domácich miláčikov

Máte psíka a neviete čo s ním počas dovolenky? Vezmite ho so sebou! Hotel Björnsonka je otvorený aj pre domáce zvieratká, preto ich s vami radi privítame v našom ubytovacom komplexe. Turistiku a pohyb v prírode si psíkovia veľmi užívajú. Nenechávajte ich sedieť doma a doprajte im dovolenku v krásnom tatranskom prostredí s vašou rodinou.

Dôvod č. 3 – Množstvo vodných atrakcií a kúpanie na Liptove

Veríme, že počas horúcich letných dní každý vyhľadáva vodné osvieženie. Pre rodiny s deťmi sú vhodné aquaparky s vodnými atrakciami, tobogánmi a viacerými krytými a vonkajšími bazénmi. Navštíviť môžete Aquaparku Tatralandia alebo Vodný park Bešeňová. Oba sa nachádzajú pomerne blízko od Ubytovanie v Jasnej a deti ich milujú. Rovnako ich milujú aj rodičia, keďže si môžu chvíľku vychutnať wellness v bazéne s termálnou vodou.

Dôvod č. 4 – Šport a turistika v Nízkych Tatrách

Ubytovanie v Jasnej Björnsonka hosťom ponúka možnosť požičať si bicykel alebo elektrobicykel. Ten si môžete rezervovať priamo na recepcii hotela. Stačí si len naplánovať cestu, zbaliť rodinu a vyraziť na cyklistický výlet do hôr alebo na cesty. Je na vás, či si vychutnáte krásu Demänovskej doliny, alebo zamierite skôr na horské trasy.

Demänovská dolina láka tiež mnoho turistov a v súčasnosti je najnavštevovanejšou turistickou lokalitou Nízkych Tatier. V jej okolí sa nachádza mnoho turistických trás, od nenáročných, bez prevýšenia až po náročné s veľkým prevýšením.

Dôvod č. 5 – Dovolenku na Liptove si užije aj rodina s deťmi

Liptov ponúka nielen krásnu prírodu, dychberúce výhľady a kultúrne pamiatky, ale nájdete tu aj zaujímavé atrakcie pre deti. Park miniatúr Mini Slovensko sa nachádza na začiatku Jánskej doliny, približne 25 minút cesty autom od hotela Björnson. V blízkosti Tatralandie sa nachádza aj ZOO Kontakt – najväčšia kontaktná zoologická záhrada na Liptove. Po ceste môžete rovno zájsť do Galérie Ilusia. Tá predstavuje fascinujúci svet optických klamov. Horský hotel Björnson sa od každej z atrakcií pre rodiny s deťmi nachádza menej ako pol hodiny cesty autom, a preto je vhodným miestom na vašu rodinnú dovolenku.

Ak sa rozhliadate po ideálnej letnej dovolenke na Liptove, pozrite si naše aktuálne voľné termíny a vyberte si vhodný pobytový balík pre vašu rodinu.

Aktuálne zvýhodnené ubytovanie