Horský hotel

Demänovská dolina ponúka nekonečné množstvo možností na ubytovanie v príjemnom horskom prostredí. Vyberte si pre svoj relax jedinečný horský hotel s bohatou históriou siahajúcou až do roku 1952, kedy bola chata Björnson postavená a po prvýkrát sprístupnená pre svojich návštevníkov. Typický horský štýl a obklopenie pravou tatranskou prírodou už v minulosti lákalo nespočetné množstvo turistov, ktorí sa na Björnsonku dodnes vracajú za oddychom i spomienkami.

Vychutnajte si aj vy štýlový horský hotel uprostred malebnej prírody v srdci Národného parku Nízke Tatry. Prebádajte počas letných mesiacov turistické chodníčky a obdivujte výhľady z tatranských vrcholov, v zimnom období na vás zase čaká nezabudnuteľná lyžovačka, na ktorú sa môžete vydať priamo z vašej izby. Vďaka výhodnej lokalite uprostred hôr v blízkosti svahu a lanovky sa z Björnsonky dostanete na lyžiach do celého strediska Jasná Nízke Tatry. Ubytovanie priamo na svahu ponúka pri lyžovačke maximálny komfort a ešte viac spríjemní vašu zimnú dovolenku. Samozrejmosťou je lyžiareň a sušiareň zriadená v komplexe hotela – službu ponúkame pre všetkých našich hostí bezplatne.

Hotel Björnson Jasná ubytovanie v srdci Jasnej
Björnson Tree Houses ubytovanie v Jasnej

Ani v letnom období sa však na horách nudiť nebudete. V prípade záujmu vám priamo na našej recepcii radi a ochotne poradíme, kam sa v okolí horského hotela Björnson Jasná vydať, ktoré cesty prebádať a aké atrakcie či kultúrne pamiatky by ste nemali pri návšteve Demänovskej doliny vynechať. Okolie Nízkych Tatier ponúka skutočné poklady, ktoré by mal každý návštevník zažiť na vlastnej koži. Veď ako sa hovorí, lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť.

Vyberte si pre svoju dovolenku práve Björnsonku a veríme, že sa vám bude po pár dňoch strávených v čarovnom horskom prostredí uprostred tatranskej prírody ťažko odchádzať. Sme jedným z najlepšie hodnotených hotelov v Demänovskej doline, a to nielen vďaka výbornej polohe v obklopení hôr, komfortnému ubytovanie a bohatému výberu neodolateľných jedál z kvalitných surovín, ale aj prístupu samotného personálu a ochoty v každom smere hosťom vyhovieť.

Jedinečný ubytovací komplex vo svojom areáli ukrýva okrem horského hotela Björnson Jasná aj ďalšie možnosti ubytovania a služby, vďaka ktorým zažijete bezstarostnú dovolenku plnú oddychu a nových zážitkov. Pri pôvodnom hoteli postupne vyrástol samostatne stojaci apartmánový dom Villa s nadštandardným vybavením vrátane štýlovej vinárne, Hostel ideálny pre mladých aktívnych ľudí a najnovšie aj dizajnové chatky Björnson Tree Houses zasadené pomedzi stromy do okolitého prostredia. Vo všetkých typoch nášho ubytovania sú použité prírodné materiály, ktoré nabudia príjemnú atmosféru a ešte viac umocnia pocity z pobytu v horskom prostredí.

Zabudnite na všetky starosti i povinnosti bežných dní a načerpajte novú energiu na horách.

Rezervujte si svoju letnú dovolenku v Tatrách ešte dnes!