Letná dovolenka v Tatrách

Lákajú vás hory viac ako more alebo si len chcete tento rok užiť naše krásne Slovensko dosýta? Letná dovolenka v Tatrách je pre Vás to pravé! Vychutnajte si zaslúžený oddych v prírode a presvedčte sa sami, že za dokonalým relaxom nemusíte vôbec cestovať ďaleko.

Leto v Tatrách si užijú nie len milovníci horskej turistiky, ktorí nájdu v okolí veľký počet turistických trás v celkovej dĺžke až 1165 km vhodných pre rodiny s deťmi, začiatočníkov aj náročných dobrodruhov hľadajúcich i viacdňové vysokohorské túry s nádhernými výhľadmi. Rovnako si prídu na svoje fanúšikovia relaxu v pokojnom prostredí wellness alebo nekonečnej zábavy vo vodných parkoch s množstvom atrakcií. Liptov tiež disponuje pestrou ponukou služieb, múzeí, jaskynných systémov či kultúrnych pamiatok, ktorých návštevu by rozhodne nemal vynechať žiaden nadšenec umenia a histórie.

Po výletoch v okolí si vychutnajte relax priamo v hoteli. Letná dovolenka v Tatrách so sebou prináša možnosť na chvíľu vypnúť od bežných povinností i starostí a dobehnúť zameškané chvíle s rodinou či priateľmi.

Štrbské pleso

Doprajte si spoločné posedenie pri chutnej grilovačke v altánku priamo v areáli nášho hotela, zabavte sa športovými aktivitami zatiaľ čo sa deti dosýta vybláznia na vonkajších ihriskách alebo oddychujte do neskorého večera v horúcej exteriérovej kadi. Björnsonka sa postará o to, aby ste prežili nezabudnuteľnú dovolenku plnú relaxu, na ktorú budete dlho a s radosťou spomínať.

Tatry sú spolu s Liptovom vďaka množstvu prírodných a kultúrnych atrakcií i podujatí najnavštevovanejším regiónom na Slovensku. Vyberte si pre svoju dovolenku ideálne miesto priamo v jeho srdci. Komfortné ubytovanie v legendárnom horskom hoteli alebo samostatných chatkách Tree Houses uprostred lesa, oddych vo wellness s výhľadom na okolité vrchy a nekonečné možnosti aktivít, turistiky či spoznávania prírodných krás okolia. To všetko a ešte oveľa viac na vás čaká počas letného obdobia na Björnsonke. Skvelá letná dovolenka v Tatrách – rezervujte ešte dnes!

Rezervujte si svoju letnú dovolenku v Tatrách ešte dnes!