Dovolenka so psom

Hľadáte ubytovanie v krásnom horskom prostredí, kde si môžete vychutnať aktívny oddych nie len s rodinou či priateľmi, ale aj so svojím štvornohým miláčikom? Dovolenka so psom u nás nie je žiaden problém! Doprajte si relax v obklopení pravej tatranskej prírody, prechádzky po turistických chodníkoch, zabavte sa na vonkajších ihriskách alebo vybehnite so psíkom do okolitých lesov – veríme, že sa takémuto výletu veľmi potešia. Eko-Šport Hotel Björnson Jasná je so svojou polohou a nekonečnými možnosťami aktivít i výbehu v okolí ideálnym miestom na dovolenku so psom v letnom i zimnom období.

Vyberte si ubytovanie podľa Vašich predstáv – v legendárnej Björnsonke alebo jednej z novovybudovaných chatiek Tree Houses umiestnených priamo uprostred lesaNemusíte sa tak báť, že budete rušiť niekoho z iných hostí, a zároveň si môžete užívať výhody maximálneho súkromia a pocitu absolútneho splynutia s okolitou prírodou.

žena so psom

Vieme, že pre rodiny i jednotlivcov je niekedy obtiažnejšie nájsť vhodný hotel, ktorý ponúka možnosť ubytovania so psom. Preto sme sa rozhodli vyhovieť potrebám našich návštevníkov a radi vás privítame a ubytujeme aj s malým či väčším psíkom. Obe naše zariadenia sú pet friendly, čo znamená, že zvieratká akceptujeme a za príplatok si tak môžete užiť komfortné ubytovanie s vašim domácim maznáčikom. Samotný hotel i jeho okolie je ako stvorené na to, aby ste si so svojim psíkom užili kopec zábavy i vytúžený oddych.

Pri prechádzkach však myslite aj na ostatných návštevníkov hotela a turistov, ktorí sa vybrali objavovať krásy okolitej prírody. Je potrebné dodržiavať podmienky uvedené na webstránke NAPANT (Národný park Nízke Tatry) – pri vstupe so psom musí byť na vodítku a mať náhubok. Ostatné obmedzenia platia rovnako ako pre peších turistov. Pre viac informácií neváhajte kontaktovať priamo našu recepciu alebo využite kontaktný formulár. V rámci všetkých pobytových balíčkov ponúkame možnosť ubytovania aj s domácim miláčikom. Vaša dovolenka so psom je na dosah ruky!

Rezervujte si svoju dovolenku ešte dnes!