Online rezervácia

Online rezervácia

Važení hostia,

z dôvodu realizácie rozširovania ubytovacích kapacít a wellness služieb bude náš hotel mimo prevádzky v termínoch 24.4. – 28.6.2019 a 15.9. – 29.11.2019.

Detaily rezervácie

Potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov .
Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách SLOV INN JASNÁ, a.s.

Pobytové balíčky

Letný balíček

pre 2 osoby už od 179€ / 2 noci v termíne 28.6. – 15.9.2019 179,00€ / 2 osoby / 2 noci* (vikendovy doplatok 20,00€ / pobyt) 259,00€ / 2 osoby / 3 noci 339,00€ / 2 osoby / 4 noci Vychutnajte si svoj letný pobyt v srdci prírody. Navštívte legendárnu Björnsonku a užite si dokonalé … Pokračovať v čítaní „Letný balíček“

Viac o balíčku

Pripravujeme pre vás

Jasná Tree Houses

Björnsonka sa rozrastie o dizajnové chatky s minimalistickým, no za to funčkným dizajnom priateľským k prírode.

Eko-šport hotel Björnson bude rozšírený o formu štýlového samostatného ubytovania a relaxu v podobe stromových chatiek. Inšpiráciu sme našli vo fínskom Rovaniemi, kde stojí dizajnový hotel Arctic TreeHouse obklopený prírodou. Cieľom projektu je priniesť do oblasti Jasnej šetrnejší spôsob vybudovania rekreačného areálu so zachovaním pôvodnej prírody Nízkych Tatier.

V rezorte pribudne 15 chatiek pozostávajúcich z dvoch ubytovacích jednotiek, vďaka čomu sa navýši kapacita hostí o 120 osôb. Chatky s rozlohou 72 m2, výškou 3,3 m a terasou s výhľadom na okolie prinesú návštevníkom jedinečný zážitok z ubytovania.

Pôvodný stabilný lesný porast bude zachovaný v čo najväčšej možnej miere. Pri návšteve a ubytovaní v chatkách tak pocítite súhru s pravou tatranskou prírodou, ktorá sa rozprestiera všade navôkol. S výstavbou sa aktívne začalo a chatky sa tak budú tešiť na svojich prvých návštevníkov už koncom tohto roka.