Online rezervácia

Online rezervácia

Važení hostia,

z dôvodu realizácie rozširovania ubytovacích kapacít a wellness služieb bude náš hotel mimo prevádzky do 27.11.2019.

Detaily rezervácie

Potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov .
Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách SLOV INN JASNÁ, a.s.

Pobytové balíčky

ZIMNÁ DOVOLENKA

pre 2 osoby už od 100€ / izba / noc platné od 28.11.2019 do 09.04.2020 Zažite s nami neopakovateľnú zimnú dovolenku v našom hoteli so škandinávskym čarom v Jasnej. Hotel Björnson*** je vďaka svojej ideálnej polohe výborným miestom pre rodiny s deťmi, náročných lyžiarov, oddych vo dvojici ale aj všetkých, ktorí obľúbený zimný šport berú … Pokračovať v čítaní „ZIMNÁ DOVOLENKA“

Viac o balíčku

Važení hostia, z dôvodu realizácie rozširovania ubytovacích kapacít a wellness služieb bude náš hotel mimo prevádzky.

Viac o balíčku

Pripravujeme pre vás

Jasná Tree Houses

Björnsonka sa rozrastie o dizajnové chatky s minimalistickým, no za to funčkným dizajnom priateľským k prírode.

Eko-šport hotel Björnson bude rozšírený o formu štýlového samostatného ubytovania a relaxu v podobe stromových chatiek. Inšpiráciu sme našli vo fínskom Rovaniemi, kde stojí dizajnový hotel Arctic TreeHouse obklopený prírodou. Cieľom projektu je priniesť do oblasti Jasnej šetrnejší spôsob vybudovania rekreačného areálu so zachovaním pôvodnej prírody Nízkych Tatier.

V rezorte pribudne 15 chatiek pozostávajúcich z dvoch ubytovacích jednotiek, vďaka čomu sa navýši kapacita hostí o 120 osôb. Chatky s rozlohou 72 m2, výškou 3,3 m a terasou s výhľadom na okolie prinesú návštevníkom jedinečný zážitok z ubytovania.

Pôvodný stabilný lesný porast bude zachovaný v čo najväčšej možnej miere. Pri návšteve a ubytovaní v chatkách tak pocítite súhru s pravou tatranskou prírodou, ktorá sa rozprestiera všade navôkol. S výstavbou sa aktívne začalo a chatky sa tak budú tešiť na svojich prvých návštevníkov už koncom tohto roka.