Rezerwacja on-line

Rezerwacja on-line

Szczegóły rezerwacji

Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych.
Zgadzam się na wykorzystanie moich danych kontaktowych w celu przesyłania informacji o usługach i aktualnościach SLOV INN JASNÁ, a.s.

PAKIETY POBYTOWE

Zimowy pobyt z obiadokolacją i wellness

dla 2 osób już od 110 €/ noc Pokój rodzinny z możliwością 2 dostawek: od 130,00 € /pokój 2 osoby /noc Przeżyj niezapomniany zimowy urlop w skandynawskim stylu w naszym hotelu w Jasnej. Hotel Björnson *** jest dzięki lokalizacji idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, wymagających narciarzy, dla par, jak i tych, dla których sporty … Continue reading “Zimowy pobyt z obiadokolacją i wellness”

Więcej o pakiete

Pakiet wiosenny

dla 2 osób już od 139 €/ 2 noce 31.3.2019 – 18.4.2019 139,00 € / 2 osoby / 2 noce – w tygodniu 167,00 € / 2 osoby / 2 noce – w weekend 209,00 € / 2 osoby / 3 noce – w tygodniu 237,00 € / 2 osoby / 3 noce – w … Continue reading “Pakiet wiosenny”

Więcej o pakiete

Wielkanoc

dla 2 osób już od 345 € / 3 noce 18.4.2019 – 23.4.2019 345,00 € / 2 osoby / 3 noce 460,00 € / 2 osoby / 4 noce Zapomnij o tradycyjnym sprzątaniu lub gotowaniu i spędź święta wielkanocne inaczej! Odwiedź legendarny Björnson i rozkoszuj się bezstresową i bezstroską Wielkanoc w sercu ośrodka narciarskiego Jasná.

Więcej o pakiete

JASNÁ VOĽBA PRE VÁŠ TEAMBUILDING

Tím je ako reťaz, ktorá je len tak silná, ako je pevná jej najslabšia časť.

Pripravte pre váš tím či zamestnancov teambuildingové aktivity v legendárnej Björnsonke – uprostred lyžiarskeho strediska Jasná v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny.

K dispozícii vám bude špičkovo vybavená konferenčná miestnosť, nádherné izby a wellness – a nádherná príroda, ako stvorená na upevňovanie vzťahov a rôzne teambuildingové aktivity.

Na relax po lyžovačke či turistickej túre slúži exteriérová relaxačná zóna Hriatô so saunou a fínskymi kúpacími kaďami, ktorá sa nachádza v areáli Björnsonky. V okolí Björnsonky nájdete tie najlepšie možnosti na oddych a športové vyžitie počas celého roka.

V rámci firemných akcií vám ponúkame:

  • celkovú ubytovaciu kapacitu 34 izieb a 97 lôžok
  • bohaté raňajky formou bufetových stolov
  • večera formou bufetu
  • prenájom konferenčnej miestnosti s kapacitou 60 osôb
  • bezplatné parkovné
  • bezplatné wifi pripojenie v celom objekte
  • bezplatné využitie altánku s grilom – možnosť dokúpenia grill menu
  • neobmedzený vstup do exteriérového wellness – fínska sauna + exteriérové fínske kade
 

lyžovanie a bežkovanie   letná bobová dráha   splav a rafting   motokárová dráha   paragliding   horolezectvo a skalolezectvo kúpaliská a aquaparky   turistika   cyklistika   jaskyne   múzeá

Kontaktujte nás Kompletné informácie  nájdete tu.