Rezerwacja on-line

Rezerwacja on-line

Drodzy Goście,

ze względu na rozwój możliwości zakwaterowania i usług wellness nasz hotel będzie nieczynny pod względem 24.4. - 28.6.2019 i 15.9. - 29.11.2019.

Szczegóły rezerwacji

Oświadczam, że przeczytałem, zrozumiałem i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych.
Zgadzam się na wykorzystanie moich danych kontaktowych w celu przesyłania informacji o usługach i aktualnościach SLOV INN JASNÁ, a.s.

PAKIETY POBYTOWE

Pakiet letni

dla 2 osób od 179 € / 2 noce w 28.6. – 15.9.2019 179,00 € / 2 osoby / 2 noce * (dodatkowa opłata weekendowa 20,00 € / pobyt) 259,00 € / 2 osoby / 3 noce 339,00 € / 2 osoby / 4 noce Ciesz się wakacyjnym pobytem w sercu natury. Odwiedź legendarne Björnsonka … Continue reading “Pakiet letni”

Więcej o pakiete

JASNÁ VOĽBA PRE VÁŠ TEAMBUILDING

Tím je ako reťaz, ktorá je len tak silná, ako je pevná jej najslabšia časť.

Pripravte pre váš tím či zamestnancov teambuildingové aktivity v legendárnej Björnsonke – uprostred lyžiarskeho strediska Jasná v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny.

K dispozícii vám bude špičkovo vybavená konferenčná miestnosť, nádherné izby a wellness – a nádherná príroda, ako stvorená na upevňovanie vzťahov a rôzne teambuildingové aktivity.

Na relax po lyžovačke či turistickej túre slúži exteriérová relaxačná zóna Hriatô so saunou a fínskymi kúpacími kaďami, ktorá sa nachádza v areáli Björnsonky. V okolí Björnsonky nájdete tie najlepšie možnosti na oddych a športové vyžitie počas celého roka.

V rámci firemných akcií vám ponúkame:

  • celkovú ubytovaciu kapacitu 34 izieb a 97 lôžok
  • bohaté raňajky formou bufetových stolov
  • večera formou bufetu
  • prenájom konferenčnej miestnosti s kapacitou 60 osôb
  • bezplatné parkovné
  • bezplatné wifi pripojenie v celom objekte
  • bezplatné využitie altánku s grilom – možnosť dokúpenia grill menu
  • neobmedzený vstup do exteriérového wellness – fínska sauna + exteriérové fínske kade
 

lyžovanie a bežkovanie   letná bobová dráha   splav a rafting   motokárová dráha   paragliding   horolezectvo a skalolezectvo kúpaliská a aquaparky   turistika   cyklistika   jaskyne   múzeá

Kontaktujte nás Kompletné informácie  nájdete tu.