Online rezervácia

Online rezervácia

Detaily rezervácie

Potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov .
Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách SLOV INN JASNÁ, a.s.

Pobytové balíčky

ZIMNÁ DOVOLENKA

pre 2 osoby už od 100€ / izba / noc platné od 28.11.2019 do 09.04.2020 Zažite s nami neopakovateľnú zimnú dovolenku v našom hoteli so škandinávskym čarom v Jasnej. Hotel Björnson*** je vďaka svojej ideálnej polohe výborným miestom pre rodiny s deťmi, náročných lyžiarov, oddych vo dvojici ale aj všetkých, ktorí obľúbený zimný šport berú … Pokračovať v čítaní „ZIMNÁ DOVOLENKA“

Viac o balíčku
28.08.2019

Zimná dovolenka

Zimná dovolenka s Hotelom Björnson***

Vychutnajte si svoj zimný pobyt v srdci prírody. Navštívte legendárnu Björnsonku a užite si dokonalú zimu bez starostí.

Viac o balíčku
19.04.2019

Letný balík

Letná dovolenka s Hotelom Björnson***

Vychutnajte si svoj letný pobyt v srdci prírody. Navštívte legendárnu Björnsonku a užite si dokonalé leto bez starostí.

Viac o balíčku
23.01.2019

Jarný balíček Björnsonka

Zabudnite na jarnú únavu s Hotelom Björnson***

Zažeňte s nami jarnú únavu a doprajte si aktívny relax v čarovnom prostredí Nízkych Tatier. Cez deň si užite nezabudnuteľnú lyžovačku na upravených zjazdovkách, večer sa zohrejte vo wellness zóne Hotela Björnson***.

Viac o balíčku
23.01.2019

Veľkonočný balíček Björnsonka

Vychutnajte si Veľkú noc s Hotelom Björnson***

Zabudnite na tradičné upratovanie či varenie a strávte radšej tohtoročné veľkonočné sviatky inak! Navštívte legendárnu Björnsonku a užite si Veľkú noc bez stresu v srdci lyžiarskeho strediska Jasná.

Viac o balíčku
20.12.2018

Zimný pobyt s polpenziou a wellness

Doprajte si predvianočný oddych s našim zimným wellness balíčkom.

Zažite s nami neopakovateľnú zimnú dovolenku v našom hoteli so škandinávskym čarom v Jasnej. Hotel Björnson*** je vďaka svojej ideálnej polohe výborným miestom pre rodiny s deťmi, náročných lyžiarov, oddych vo dvojici ale aj všetkých, ktorí obľúbený zimný šport berú ako príležitosť zabaviť sa a zrelaxovať v horách.

Viac o balíčku
21.11.2018

Predvianočný balíček

Doprajte si predvianočný oddych s našim predvianočným balíčkom.

Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku. Vymaňte sa z každodennej rutiny, z predvianočného zhonu a oddýchnite v lone čarovnej prírody Nízkych Tatier. Lyžujte na najlepších svahoch a užívajte si zimný relax plnými dúškami. Predstavte si spojenie oddychu, športového vyžitia, príjemné dni pobytu v hoteli zaliatom útulným teplom a uvoľňujúci relax v exteriérových kúpacích kadiach.

Viac o balíčku
04.09.2018

Jesenný rodinný balíček

Vychutnajte si čaro jesennej pohody

Pripravili sme pre vás jesenný balíček, v ktorom môžete skĺbiť turistiku, wellness a relax v čarovnej prírode Nízkych Tatier.

Viac o balíčku
10.07.2018

LETNÝ LAST MINUTE

Ideálne leto zažijete u nás, v srdci Demänovskej doliny.

Pripravili sme pre vás zvýhodnený letný balíček, aby bolo vaše leto nezabudnuteľné. Strávte ho spolu s nami. Užijete si relax vo fínskej saune, relaxačnej zóne s kúpacími kaďami a oddychovou miestnosťou. Ochutnáte miestne špeciality, zabavíte sa s deťmi i priateľmi v altánku s grilom a pri aktívnom programe buď na detskom alebo pétanque ihrisku. Vychutnajte si blízke stretnutia s prírodou uprostred Nízkych Tatier!

Viac o balíčku
20.06.2018

Dovolenka na Slovensku

Skúste tento rok dovolenku na Slovensku a bývajte v našich horách štýlovo a výhodne. Využite náš letný rodinný balíček a ubytujte sa uprostred prírody Nízkych Tatier, na skok od turistických chodníčkov a jednej z posledných oáz pokoja pod Chopkom. Dieťa do 6 rokov na prístelke zdarma. Rezervujte na webe. Tešíme sa vás.
01.06.2018

Vyhraj letnú dovolenku v JASNEJ!

Zapojte sa do našej súťaže na Facebooku a vyhraj letnú dovolenku v JASNEJ v krásnej prírode Nízkych Tatier priamo pod Chopkom, v srdci Demänovskej doliny!

Zapojte sa do súťaže na našom Facebooku

04.05.2018

Jar na Björnsonke ako sa patrí

Že na Slovensko prišlo rovno leto? Nevadí. U nás je jar ako sa patrí. Príjemné slnečné počasie a teploty okolo 20 stupňov. Liptov je v tomto období čarovný. Využite teraz zvýhodnený jarný balíček s dieťaťom na prístelke zadarmo a bohatou polpenziou. Už od 130€ na dve noci pre dve osoby.
24.04.2018

Jar je už aj pod Chopkom.

Teploty rapídne stúpajú a počasie sa krásne stabilizuje. Opalovať sa dá už teraz a v našom altánku čoskoro zahájime grilovaciu sezónu. Každé ročné obdobie na horách je krásne.
20.04.2018

Na Björnsonke sa tešíme z krásneho jarného počacia

Takto pred rokom sa s nami počasie parádne zahralo. Najprv oteplenie ukončilo lyžiarsku sezónu aby ju následne za pár dní pol metra snehu opäť otvorilo ? Tento rok sa zjavne nič podobné nechystá a tak sa na Björnsonke tešíme z krásneho jarného počasia.
05.04.2018

Podmienky na lyžovačku sú stále dobré

23.03.2018

Jarná lyžovačka v plnom prúde

Jarná lyžovačka v plnom prúde so všetkým, čo k tomu patrí. Parádne upravené a prázdne svahy, krásne počasie a pohodička. Nezabudnite, že od 2. apríla u nás môžete bývať výhodnejšie v rámci jarného balíčka.
19.03.2018

Ideálne lyžiarske podmienky

Lyžiarske podmienky v celom stredisku veľmi dobré 🙂
19.03.2018

Jarné prázdniny v plnom prúde

Jarné prázdniny v plnom prúde a Björnsonka je pre rodiny s deťmi ako stvorená. Viac ako 46 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností hneď za hotelom, snow park alebo večerné lyžovanie. Ak máte lyžovačky dosť, skúste sánkovačku pred chatou alebo navštívte našu Activity Room, ktorá je plná hier pre mladších aj starších. Ďalšie možnosti aktívneho odpočinku v blízkom okolí nájdete na našom webe
19.03.2018

Zima u nás nekončí

U nás zima nekončí. V Jasnej výdatne sneží a v najbližších dňoch očakávame aj riadne ochladenie. Zastavte sa u nás na dobrom obede alebo len tak sa zahriať počas lyžovačky. Tešíme sa na Vás ☃
22.02.2018

Čo viac si priať

Krásne azúro počasie, bezvetrie, vždy prázdna zjazdovka aj lanovka pod Björnsonkou a prázdninová pohodička. Čo viac si priať. Užîvajte a zastavte sa u nás na obed. Tešíme sa na vás.
09.02.2018

TOP podmienky na Chopku

Dnes TOP podmienky na Chopku. Čerstvo nasnežené, parádne upravené a ako vždy málo ľudí na zjazdovke rovno pod Björnsonkou. Užívajte si zimu u nás. Štýlové ubytovanie, Nízke Tatry na dosah. Vyberte sa z hotela priamo na svah.
30.01.2018

Krásny deň na svahu

Počas víkendu sme si užili slnečnú sobotu a krásny deň na svahu 🙂 Vy ste ako víkendovali?
28.12.2017

Sviatočná lyžovačka

Sviatočná lyžovačka v plnom prúde, vrátane čerstvej snehovej nádielky. Zastavte sa na dobrý obed alebo tekutú posilu 🙂 Tešíme sa na Vás
20.12.2017

Sviatočné počasie na jednotku

20 cm čerstvého prašanu na zjazdovkách sa nedá ignorovať 🙂 Krajšie sviatočné počasie ani nemôže byť.
06.12.2017

Legendárna Björnsonka v Jasnej ponúka všetko, čo patrí k parádnej zimnej dovolenke na Slovensku

Jedno video namiesto tisíc fotiek 🙂 alebo ako to je? Kto u nás nebol, zistí o čo prišiel. A kto bol, zaspomína.
22.11.2017

Sezóna sa naplno pripravuje na otvorenie

Napriek prichádzajúcemu otepleniu sa sezóna naplno pripravuje na jej otvorenie už 2.decembra. No prvé čiary s kameňačkami boli aj tak spravené ?. Tiež sa neviete dočkať? Tešíme sa na vás na Björnsonke s lyžami už o týždeň.
14.11.2017

Zasnežovanie začalo

Na toto sme čakali. Začalo sa zasnežovať. Tešíte sa?
30.10.2017

Skončila sezóna hubárskych fotiek

Skončila sezóna hubárskych fotiek, začína sezóna zasnežených 🙂 Ale uznajte, toto sme Vám museli ukázať. Táto nočná snehová nádielka pod Chopkom je neklamným znakom, že zima je tu v plnej paráde. Prezujte gumy, naleštite lyže, pohľadajte skipas a čoskoro sa vidíme. Nezabudnite, otváračka strediska už o mesiac.
27.10.2017

Ubytovanie v Jasnej pri zjazdovke

V štýlovej hlavnej chate nájdete spolu 17 dvojlôžkových izieb s prístelkami a 10 rodinných izieb. Izba Björnsonka je dvojposteľová izba s dvoma oddelenými lôžkami a je vhodná pre dve osoby. Štandardná izba je dvojposteľová izba s manželskou posteľou. Rodinná izba je dvojposteľová izba s manželskou posteľou a dvoma prístelkami, ktoré vzniknú rozložením pohodlnej sedačky. Veľká rodinná izba je luxusná izba, v ktorej sa nachádza manželská posteľ, samostatné lôžko a pohodlná sedačka, ktorej rozložením získate dve ďalšie prístelky. Veľké rodinné izby susedia, dajú sa prepojiť a spojiť tak do jedného veľkorozmerného apartmánu. Po kompletnej rekonštrukcii hotela majú všetky izby vlastnú kúpeľňu a sociálne zariadenie. Na izbách tiež nájdete TV, rýchle wifi pripojenie a nádherný výhľad na okolitú prírodu 🙂 V Björnsonke si tak nájde vhodné ubytovanie každý – rodina s deťmi, početná skupina priateľov, či manželský pár.
19.10.2017

Osviežujúce leto, teplá jeseň a zima bohatá na sneh

Takto sa nám to na horách najviac páči – osviežujúce leto, teplá jeseň a zima bohatá na sneh. V to posledné zatiaľ len dúfame 🙂 ale parádne babie leto u nás pokračuje. Zastavte sa na svojich potulkách prírodou, na dobrý obed, či tekutú odmenu. Tešíme sa na vás.
28.09.2017

Leto na Björnsonke

V najbližších dňoch nás čaká krásne, stabilné a slnečné počasie, ideálne pre pohyb na čerstvom vzduchu v malebnej jesennej prírode. Svoju prechádzku môžete začať na Björnsonke alebo sa u nás zastavte na dobrý obed, či kávičku. Navštívte jeden z najkrajších hotelov Liptova. Tešíme sa na vás.
24.09.2017

Villa

Ak hľadáte ubytovanie pre väčšiu skupinu hostí, či už priateľov alebo viacero rodín, naša Villa je ideálnym riešením. Je to samostatne stojaci apartmánový dom, ktorý ponúka ubytovanie v štyroch dvojlôžkových izbách s prístelkami. Kúpeľne sú spoločné pre dve susediace izby, tie možno prepojiť a vytvoriť tak luxusný dvojizbový rodinný apartmán. Vo Ville sa nachádza aj kuchyňa s jedálňou, obývačka a štýlová vináreň. K dispozícii vám je samozrejme kompletné zázemie hlavnej chaty ako aj reštaurácia. Informujte sa na recepcii o možnosti prenájmu Villy a bývajte štýlovo uprostred najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.
20.09.2017

Hubárska sezóna je v plnom prúde

V Rakúsku na horách sneží. V Taliansku na horách sneží. U nás na horách…..zatiaľ len prší 🙂 Ale kde pršalo, tam rastú huby. Príďte a neoľutuje. Hubárska sezóna je v plnom prúde. Tieto sme našli len na skok od Bjőrnsonky.
08.09.2017

Krásna príroda plná farieb

Zažite jeseň v Nízkych Tatrách, nudiť sa rozhodne nebudete. Čaká na vás krásna príroda plná farieb, pokoj a príjemné teploty. Na svoje si prídu aj hubári. Ak by vás už ale pokoj omrzel, na Liptove je vždy čo robiť. Navštíviť môžete napríklad Hornoliptovský jarmok v Liptovskom Hrádku už tento víkend.
01.09.2017

Grill párty na Björnsonke

Spravte si s rodinou alebo priateľmi v našom altánku chutnú Grill párty. Opekať môžete čo si prinesiete alebo sa o vašu pohodu radi kompletne postaráme. V našej ponuke nájdete hovädzí roštenec, kuracie krídla, zeleninové špízy, oštiepky, hermelíny či kukuricu. Všetko dobre napácované a nachystané pri novom grille čakajúc na grill majstra 🙂 K tomu parádny čapovaný Urpiner a opekačka môže začať.
11.08.2017

Čo robiť na Björnsonke

Príroda v okolí hotela je krásna sama o sebe, takže len obyčajná prechádzka vonku je zážitkom a relaxom súčasne. Aby bol ale váš pobyt v Jasnej ešte príjemnejší a zábavnejší, čaká na vás v areáli Björnsonky zopár ďalších možností. Skúste relax v exteriérovej relaxačnej zóne s kúpacími kaďami alebo opekačku v našom altánku s grilom kde Vám radi pripravíme všetko potrebné. Deti sa zabavia na vonkajšom ihrisku alebo v prípade nepriaznivého počasia v Activity room. Samozrejmosťou je kvalitné WIFI pripojenie vo všetkých priestoroch hotela a bezplatné parkovanie. Veríme že sa nudiť nebudete
21.04.2017

Sezóna pokračuje

Sezóna pokračuje, lanovky ťahajú! Pol metra snehu na zjazdovkách a hlavne konečne aj mimo nich 🙂 Využite náš Jarný zvýhodnený balíček a príďte si užiť kým sa dá.
14.04.2017

Veselú Veľkú noc

Z Björnsonky želáme veselú Veľkú noc, sladké koláče, ohybné korbáče, vodu studenú, šunku údenú, veľa radosti a hlavne žiadne starosti.
06.03.2017

Pondelok ako lusk

14.02.2017

Zastavte sa na obed alebo drink

Celý tento týždeň bude nepríjemne až gýčovo pekne :-). Využite to a prevetrajte si hlavu na parádne upravených zjazdovkách. U nás sa môžete zastaviť na obed alebo drink. Budeme sa na vás tešiť.
30.01.2017

Posielame azúrovo-modré pozdravy na zamračené Slovensko

Zastavte sa, nebudete ľutovať. Málo ľudí, parádne podmienky a lanovky bez čakania.
20.01.2017

Zastavte sa v štýlovej reštaurácii na Björnsonke

Už vás nebavia hotdogy, langoše a k tomu svetové slovenské pivo 🙂 Zastavte sa radšej na obed u nás. V štýlovej reštaurácii na Björnsonke nájdete bohatú ponuku domácich jedál z kvalitných lokálnych surovín. Do pozornosti vám dávame konfitované jahňacie kolienko, pošírovaný filet zo zubáča, dubákové rizoto alebo ragú z lesných húb. K tomu čapujeme poctivé Slovenské pivo Urpiner. Traverzom z Bielej púte sme len na skok, tak sa zastavte. Celú našu ponuku nájdete na https://bjornsonka.sk/restauracia/
04.01.2017

Zabudnite na Fresh Track

Bývanie na Björnsonke znamená, mať pár krokov od chaty rýchlu a skoro vždy prázdnu 4-sedačkovú lanovku B5 z Otupného na Lukovú. V prípade horšieho počasia pomôže aj vlek C4 pod ňou. Ranné „pojazdeníčko“ na menčestri nemôže byt jednoduchšie. Garantujeme
27.12.2016

Zábava na Björnsonke

Dnes a zajtra v Jasnej silno fučí a sneží. Nám to však nevadí. Len na skok od Björnsonky je malá sánkarská dráha kde sa rodičia s deťmi do sýtosti zabavia
06.12.2016

Björnsonka bola slávnostne pokrstená

Milí priatelia, všetci tí, ktorí máte radi náš hotel:) Björnsonka bola slávnostne pokrstená, a to nikým iným ako nórskou veľvyslankyňou na Slovensku, pani Ingou Magistad. Tá zároveň na Björnsonke odhalila pamätnú dosku spisovateľovi B. Björnsonovi, ktorého meno naša chata nesie. Pozrite si našu malú fotogalériu. Ďakujeme, veľmi sa tešíme a pevne veríme, že budeme mať super zimnú sezónu – túto aj tie nasledujúce:))