Rezerwacja on-line

Rezerwacja on-line

Detaily rezervácie

Potvrdzujem, že som si prečítal a porozumel zásadám spracúvania osobných údajov .
Súhlasím s použitím mojich kontaktných údajov na zasielanie informácií o službách a novinkách SLOV INN JASNÁ, a.s.

PAKIETY POBYTOWE

Wiosenny pakiet rodzinny

Skorzystaj z pakietu niskich cen i spędź miesiące w otoczeniu czarującej przyrody Niższych Tatr!

Więcej o pakiete

Letni pakiet rodzinny

Skorzystaj z naszego pakietu i spędzić lato z rodziną w środku Tatr Niskich, w samym sercu Doliny Demianowskiej nie daleko od szlaków turystycznych.

Więcej o pakiete

JASNÁ VOĽBA PRE VÁŠ TEAMBUILDING

Pri hľadaní a dodržiavaní harmónie v duchu súčasného trendu work-life balance zohráva dobrý teambuilding dôležitú úlohu. Čo by ste povedali na pobyt v legendárnej Björnskonke uprostred lyžiarskeho strediska Jasná v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny?

V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia Villa a Hostel. Celková ubytovacia kapacita je 34 izieb 97 lôžok. Na školenia a pracovné workshopy je určený rokovací salónik, ako aj priestor reštaurácie.

Na relax po lyžovačke či turistickej túre slúži exteriérová relaxačná zóna Hriatô so saunou a fínskymi kúpacími kaďami, ktorá sa nachádza v areáli Björnsonky. V okolí Björnsonky nájdete tie najlepšie možnosti na oddych a športové vyžitie počas celého roka.

lyžovanie a bežkovanie   letná bobová dráha   splav a rafting   motokárová dráha   paragliding   horolezectvo a skalolezectvo kúpaliská a aquaparky   turistika   cyklistika   jaskyne   múzeá

Kontaktujte nás

Kompletné informácie  nájdete tu.