Online reservations

Online reservations

Cancel

Stay packages

Spring family package

Spend the spring months in the enchanting environment of the Low Tatras!

More info

Summer family package

Take the advantage of our package and spend the summer with your family in the middle of the Low Tatras in the heart of the Demänovská Valley.

More info

JASNÁ VOĽBA PRE VÁŠ TEAMBUILDING

Pri hľadaní a dodržiavaní harmónie v duchu súčasného trendu work-life balance zohráva dobrý teambuilding dôležitú úlohu. Čo by ste povedali na pobyt v legendárnej Björnskonke uprostred lyžiarskeho strediska Jasná v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny?

V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia Villa a Hostel. Celková ubytovacia kapacita je 34 izieb 97 lôžok. Na školenia a pracovné workshopy je určený rokovací salónik, ako aj priestor reštaurácie.

Na relax po lyžovačke či turistickej túre slúži exteriérová relaxačná zóna Hriatô so saunou a fínskymi kúpacími kaďami, ktorá sa nachádza v areáli Björnsonky. V okolí Björnsonky nájdete tie najlepšie možnosti na oddych a športové vyžitie počas celého roka.

lyžovanie a bežkovanie   letná bobová dráha   splav a rafting   motokárová dráha   paragliding   horolezectvo a skalolezectvo kúpaliská a aquaparky   turistika   cyklistika   jaskyne   múzeá

Kontaktujte nás

Kompletné informácie  nájdete tu.